Skip to content

Prangli Kämping

Prangli saar

Prangli Kämping on võtnud oma eesmärgiks majandada kohalikke loodusressursse jätkusuutlikult ning samal ajal olla ka puhkekeskus, mis sobib erinevatele sihtgruppidele.

Tegevused

Sellesse Prangli saare majutusse on oodatud erineva suurusega seltskonnad – ruumi jagub ning samuti ka tegevusi. Kohapeal on võimalik käia meres ujumas ja mängida võrkpalli, saunas käia ja grillida, teha sporti ja palju muudki huvitavat. Saunasid on lausa 3: tünnisaun, soome saun ning ratastel saun, mida saab liigutada omale sobivasse asukohta.

Prangli Majutus OÜ pakub lisaks teenuseid nagu autoekskursioonid, toitlustus ja transport Prangli saarel.

Ekskursioonide tarbeks on olemas 4 autot, mis mahutavad vastavalt 20, 35, 25 ja 8 inimest. Autoekskursioon kestab umbkaudu 2 tundi.

Toitlustuse menüü on välja toodud Prangli Kämpingu kodulehel. Lisaks saab tellida pidudele toitlustust.

Transpordi jaoks Prangli saarel on mõeldud 2 autot.

Majutus

See Prangli majutus mahutab ära kämpingumajakestesse 40 inimest. Kämpingumajakesed on neljakohalised ning neid on kokku 10. Igasse majakesse saab soovi korral tekitada juurde ühe lisavoodikoha. Kämpingus on olemas wc ja dušš ning hinnas sisaldub ka voodipesu ja köögi kasutamine.

Olemas on ka suur ala, kus saab telkida. Telkimisvõimaluse puhul on arvestatud igasuguste erinevate matkajatega. Telgi võib püstitada mere lähedusse, et kuulda öösel lainete kohinat või hoopis metsa äärde, kus ei ole segavaid helisid kuulda – igaüks saab avastada omale meeldivaima koha. Puhkajad, kes ööbivad telkides, saavad samuti kasutada kämpingute grillimispaika.

1 thought on “Prangli Kämping”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga